image

خدمات ما

– خدمات تماس خروجی از جمله بازاریابی تلفنی؛ فروش تلفنی؛ پیگیری نیازهای مشتریان
– خدمات تماس ورودی و پشتیبانی از جمله پاسخگویی آنلاین؛ دریافت سفارشات؛ پاسخگویی مستقیم ( با تلفن )
– خدمات نوشتاری از جمله پاسخگویی به ایمیل ها؛ چت آنلاین؛ پرکردن فرم ها
و بسیاری از خدمات حمایتی دیگر

چگونه برون سپاری هزینه های ما را کاهش می دهد ؟

بیشتر شرکت های بزرگ و کوچک؛ برای رشد بیشتر با کاهش هزینه های دستمزد؛ بیمه و هزینه های اضافی؛ به برون سپاری روی آورده اند.
شرکت ها برای صرفه جویی در هزینه کارمندان و زیرساخت ها؛ برون سپاری را انتخاب می کنند. همچنین با حرکت به سمت برون سپاری از مزایایی مانند کاهش هزینه های کار ، نیروهای کار بزرگتر ، دسترسی به متخصصان صنعت و افزایش انعطاف پذیری برخوردار می شوند.

چرا برون سپاری انتخاب برنده ها است ؟

حضور یک تیم کارآزموده

در این مجموعه یک تیم دوستانه و حرفه ای حضور دارد و ما می توانیم بهترین خدمات را در سریع ترین زمان ارایه دهیم.

تلاش برای ایجاد و حفظ رضایت مخاطبان

همه افراد برای ما مشتری ویژه هستند.ما انتقادات و پیشنهادات را مطالعه می کنیم و به طور منظم جلسات گزارش پیشرفت با تیم این مجموعه داریم.

دریافت نتایج مثبت مداوم

همراه با نمایندگان با تجربه ما به سطح بالایی از تخصص لازم برای ارائه خدمات و حل چالش ها به طور مؤثر دست پیدا خواهید کرد.

انتخاب آزادانه برای گرفتن بهترین تصمیم

ما یک پیشنهاد صادقانه به شما ارائه می دهیم و برای به دست آوردن اعتماد شما و بهبود استانداردهای شغلی تان، آماده ارائه خدمات به مدت دو هفته به صورت آزمایشی و رایگان هستیم.

ارایه منابع نامحدود

استفاده از خدمات ما منابع لازم و نامحدود را برای انجام فعالیتهای مختلف برای شما فراهم می کند.

کاهش هزینه ها

استفاده از خدمات ما منجر به صرفه جویی در مخارج خواهد شد و شما از بالاتر شدن سود خود لذت خواهید برد.

اعضای تیم

امیرمهدی طالقانی

امیرمهدی طالقانی

مدیرعامل

مدیرعامل ما که بالاترین مقام اجرایی است و وظایف او شامل تصمیم گیری های کلان گروه ، مدیریت کل پروژه و حضور دراصلی ترین نقطه ارتباط بین هیئت مدیره است که 12 سال تجربه در این زمینه و بیش از 2 مرکز تماس در فیلیپین دارد.

امیرشایان طالقانی

امیرشایان طالقانی

مدیرداخلی

مدیرداخلی ما که مسیولیت استخدام ، آموزش ، آماده سازی و ایجاد انگیزه در کارکنان برای ارائه بهترین خدمات به مشتریان را انجام می دهد. او در پاسخ به سوالات مشتری و شکایت و رفع مشکلات خدمات یا محصولات ، اطمینان حاصل می کند که سرپرستان ما متوجه موضوع شده اند و از کلیه اهداف مرکز تماس ، استانداردهای عملکرد و سیاست های این مجموعه پیروی می کنند.

علی‌ طالقانی

علی‌ طالقانی

تکنسین IT

تکنسین IT ما که سرورهای شبکه را برای شرکت ها مدیریت می کند. تخصص او در تجزیه و تحلیل نیازها ، توسعه و آزمایش نرم افزار ، انجام کارهای رایانه ای و رفع عیب یابی برای بالابردن دقت است ، وی یک توسعه دهنده نرم افزار ، مدیر سیستم ، مدیر شبکه ، مسیول پشتیبانی و نویسنده فنی است.

نظارت بر کیفیت

کارکنان ما از نرم افزارهای باکیفیت استفاده می کنند تا بتوانند مکالمات تلفنی بین کارمندان و مشتریان را به منظور بهبود رسیدگی به تماس ، خدمات مشتری و افزایش بازدهی گوش داده و ارزیابی کنند. ما از نرم افزارهایی مانند vicidial ، ubuntu LTSP ، Epoptes و موارد دیگر استفاده می کنیم.

کار ما چیه؟!

شاید براتون سوال باشه که کار ما دقیقا چیه برای اینکه کار ما رو به خوبی درک کنید اول باید مفهوم یک کلمه ر به خوبی متوجه بشید واون کلمه اسمش برون سپاری ـه. برون سپاری (Out sourcing) :  برون سپاری قراردادی است که میان شما و شرکتیدیگر بسته میشود تا بخشی از وظیفه ,عملیات ,  کار یا فرایندی که […]

EPOPTES

Epoptes is an open source computer lab management and monitoring tool. It allows for screen broadcasting and monitoring, remote command execution, message sending, imposing restrictions like screen locking or sound muting the clients and many more.

تماس با ما

لطفاً فرم را پر کنید تا ما درک بهتری از کسب و کار شما و نحوه کمک به شما داشته باشیم.

    نام و نام خانوادگی
    ایمیل
    متن پیام

    TESTIMONIALS