درباره ما

تجربه خود را بهبود بخشید

ما بهترین تیم را برای پیشرفت شغلی شما در اختیار داریم کافی است همکاری با ما را تجربه کنید.

 

 iCallPartner در سراسر کشور به عنوان یکی از برجسته ترین و مؤثرترین اپراتورها در میان انواع خدمات مرکز تماس از جمله خدمات ورودی / خروجی و غیر صوتی شناخته می شود و به عنوان پیشگام درمدیریت حرفه ای از راه دور در زمینه های تولیدات و خدمات مستقیم و غیر مستقیم شناخته می شود.

iCallPartner با انواع مشاغل از کوچک تا متوسط ، سازمان های دولتی و خصوصی و نهادهای دولتی همکاری می کند.
اعتبار ما رضایت مخاطبان ما است.

 

 

تیم ما سرپرست کارآزموده و آموزش دیده ای را برای شرایط شما به طور ویژه اختصاص میدهد.
همچنین خدمات مرکز تماس ما به شما کمک می کند تا
به اهداف فروش خود برسید.
بازدهی تیم فروش خود را افزایش دهید.
اثر بازاریابی مستقیم خود را افزایش دهید.
رضایت مشتری را افزایش دهید.
اطلاعات مهم در مورد بازارهای هدف خود را جمع آوری کنید.

نمایندگان حرفه ای Icallpartner تیم های فروش بسیار موفقی از جمله خدمات درمانی ، IT ، خدمات حقوقی و مالی و غیره را هدایت می کنند.
امروزه مشتریان ما شرکت های پیشرو در تمامی صنایع هستند. ما مشتریان وفاداری داریم که به خاطر تجربه و نتایج فوق العاده به داشتن آنها مفتخریم.

Icallpartner یک شرکت خلاق و پرانگیزه برای تنظیم قرارها و روابط کاری است to Business (B2B) Business
که سال هاست از طریق برون سپاری در تجارت بازاریابی تلفنی فعالیت می کند.

ما مسافت زیادی با شما داریم زیرا فقط شعار نمی دهیم بلکه تقاضاهای شغلی B2B را بسیار سفارشی مدیریت می کنیم که منجر به تنظیم و هماهنگی قرارها و روابط شما می شود تا بتوانید تجارت خود را با افرادی که دقیقاً چیزی را که شما پیشنهاد می دهید می خواهند متصل کنید.
همکاری با Icallpartner شما را برای داشتن بهترین صورت از خط مشی تجاری تان مطمین خواهد کرد.
ما با بخش های فروش و بازاریابی مخاطبان خود از نزدیک همکاری می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که نتایج دقیقاً همان چیزی است که برای پشتیبانی از اهداف خودشان لازم دارند.
ما تجربه کار در بخش ها و صنایع مختلف را داریم. از طریق ارتباط نزدیک و گزارش شفاف ، یک منبع توسعه تجاری از راه دور مؤثر را برای شرکت ها در سراسر جهان فراهم می کنیم.
iCallPartner یک مرکز تلفنی پیشرو و مؤثر است که بیش از 12 سال است در این زمینه فعالیت می کند و بیش از 2 شعبه دارد.
متخصصان ما آموزش دیده اند تا ارتباط مستمر با مردم داشته باشند و برای هر چالشی خود را آماده کرده اند و تا کنون فروش بسیار موفقی در زمینه های مراقبت های بهداشتی ، IT ، خدمات حقوقی و مالی ، بانکداری ، مسافرت و موارد دیگر به ثبت رسانده اند.
ما مکانی را برای شرکای تجاری احتمالی و افرادی که به دنبال توسعه کسب و کار خود هستند فراهم می کنیم تا بتوانیم اطلاعات آن ها را به صورت صحیح دریافت کنیم و انتقال بدهیم. حتی اگر یک شرکت یک یا چند نفر در محل کار خود برای مدیریت تماس ها داشته باشند ، یک مرکز تماس می تواند به صورت مکمل پشتیبانی انجام دهد.
ما بستری را در اختیار مخاطبان خود قرار می دهیم که در آن فرصت داشته باشند جایگاه خود را بهبود ببخشند ، مشکلات خود را برطرف کند و بازار قوی تری برای محصولشان بسازند.
یکی دیگر از کارکردهای مهم خدمات مرکز تماس ما پاسخگویی به سؤالات مشتریان در مورد محصولات یا خدمات تجاری شما است.
مراکز تماس اغلب می توانند اطلاعات بدهند یا پشتیبانی فنی انجام دهند و یا سفارشات دریافت کرده و حتی از طریق تلفن وجه مورد نظر را منتقل کنند.
همه این خدمات تحت پوشش خدمات ورودی یا دریافتی است.
مرکز تماس ما متخصص در دریافت یا انتقال حجم زیادی از سوالات مصرف کنندگان است.